Finanse z biznesem

Pożyczki dla nowych i stałych klientów

Firmy pozabankowe udzielają różnego rodzaju pożyczek osobom na terenie całej Polski. Ważne jest to, że pożyczkodawcy mają oczywiście swoje wymagania w stosunku do pożyczkobiorców. Przede wszystkim pożyczki udzielane są jedynie osobom pełnoletnim, ale też takim, które posiadają aktualny i ważny dowód osobisty. Poza tym musi to być obywatel Polski, który posiada meldunek na terenie Polski. Wtedy też można ubiegać się o chwilówki.

Najczęściej wnioski składa się wtedy za pośrednictwem sieci internetowej, co zajmuje naprawdę mało czasu, bo taki formularz wypełnić można w 5 minut. Nowi klienci zwykle w firmach pozabankowych mogą wnioskować o nieco niższe kwoty, a także muszą spłacić pierwszą pożyczkę w krótszym czasie. Może to być więc np. kwota wynosząca 3000 złotych, którą będzie trzeba spłacić w 3 miesiące. Dzięki temu firma nabierze do takiego klienta zaufania i kolejnym razem zaproponuje mu już wyższą kwotę na nieco wydłużony okres czasu.

Stali klienci

Jeśli chodzi o stałych klientów to często mogą oni wnioskować o bardzo duże kwoty, mieszczące się w granicach 10-15 tysięcy złotych. Jest to już pokaźna kwota, dlatego też warto oczywiście starać się o taką pożyczkę, gdy ktoś ma jakieś ważne potrzeby lub też chwilowy kryzys finansowy. Na pewno przyznanie pożyczki w wielu przypadkach nie będzie większą trudnością. Niekiedy firmy pozabankowe nie sprawdzają nawet żadnych rejestrów, takich jak BIG, BIK, czy też KRD. Nie jest więc dla nich interesująca historia kredytowa klienta, chociaż oczywiście nie o wszystkich firmach tutaj mowa, więc trzeba to na samym początku dokładnie sprawdzić. Stali klienci mogą zaciągać pożyczki nawet na okres 24 czy też 36 miesięcy, w zależności od tego, na jaką firmę się zdecydują. Porównanie ofert jest w tym przypadku sprawą kluczową, więc zbyt szybkie podejmowanie decyzji może okazać się naprawdę złym rozwiązaniem.

Szukasz najlepszej pożyczki przez Internet? Znajdziesz ją na centrumpozyczek360.pl – sprawdź

Pożyczka na dowolny cel

Pożyczki krótkoterminowe w firmach pozabankowych można zaciągać na dowolnie wybrany przez siebie cel. Wcale nie jest to sprawdzane, a więc firmę interesuje jedynie to, czy dana pożyczka zostanie zwrócona na czas. Oczywiście jeśli klient ma jakiekolwiek problemy ze spłatą pożyczki na czas może zdecydować się na przedłużenie terminu spłaty. Jest to korzystne rozwiązanie dla wielu osób, ponieważ właśnie w ten sposób można zadbać o to, aby nie mieć potem problemów prawnych związanych z nieterminową spłatą pożyczki. Na szczęście wiele firm pozabankowych umożliwia przedłużenie terminu spłaty.

Pożyczkę można więc zaciągać na różnorodne cele, może to być kupno samochodu, wyjazd zagraniczny, wakacje z rodziną, zakup sprzętu turystycznego, itd. Jak widać każdy ma różne potrzeby, a firmy nie pytają swoich klientów o to, na co konkretnie zostaną przeznaczone pieniądze. Nowi klienci nieco dłużej będą wypełniać wniosek o pożyczkę, ponieważ w przypadku stałych klientów nie trzeba ponownie wprowadzać niektórych danych osobowych, dlatego w ich przypadku wniosek zostanie wypełniony w kilka chwil, co na pewno ucieszy każdego klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *